ua | ru
График работы: Пн-Пт: 10:00 - 17:00
Пн-Пт: 10:00 - 17:00

Адрес: Косметологический кабинет Uspix г. Киев Ипсилантиевский переулок 3, оф.108

Телефон

По вопросу заказов +380 (50) 599-00-92

Получить консультацию+380 (95) 438-89-89

 

 

Нашу косметику можно приобрести:

Магазин «Корисна Крамниця»
г. Киев ул. Княжий Затон, 9 (метро Позняки)
г. Киев ул. Белорусская, 30 (м. Лукьяновка)

c. Софиевская Борщаговка ул. Мира, 36

Магазин «Корисна Крамничка»

г. Киев ул. Бурмистенко, 3 (метро Голосеевская)

 

натуральні інгредієнти
40% ланолінова основа

Ланолін (баранячий жир), який складає основу багатьох косметичних продуктів та фармацевтичних мазей. Для виготовлення наших масок ми використовуємо ланолін безводний. Надзвичайно широке використання ланоліну в поживних, зволожуючих, захисних, очищувальних косметичних засобах обумовлено його здатністю функціонально замінювати шкірні жири, зволожувати шкіру шляхом створення на ній захисної плівки, що не ускладнює природного випаровування вологи з її поверхні. Ланолін має пом'якшувальну дію на шкіру, усуває її лущення, швидко всмоктується і сприяє засвоєнню шкірою інших біологічно активних компонентів рецептури косметичного засобу.

натуральні інгредієнти
45% Лецитинова основа

Лецитин у складі косметичних засобів швидко поглинається шкірою і надає пом'якшувальну, зволожуючу і тонізуючу дію. Завдяки вираженим поверхнево-активним властивостям лецитин сприяє більш глибокому проникненню жирових, у тому числі біологічно активних речовин, в шкіру. Також відомо про антиоксидантні властивості лецитину. Гармонічне поєднання Лецитинової та Ланолінової основи сприяє ідеальному проникненню в шкіру натуральних компонентів наших масок.

натуральні інгредієнти
15%ЖИВЫЕ НАПОЛНИТЕЛИ

Залежно від маски яку ви обираєте, натуральні компоненти несуть в собі лікувальну та вітамінну дію. Завдяки насиченості кислотами та органічними мікроелементами натуральний компонент здатен поповнити втрачені ресурси шкіри. В наших масках ми використовуємо: фрукти, ягоди, овочі, трави та фармацевтичні мазі. Так само як нашому шлунку, шкірі потрібне харчування. Завдяки Ланоліновій та Жовтковій основі натуральний компонент здатен проникнути в шкіру і задовольнити цю потребуПо вопросу заказов связаться можно по телефону: +380 (50) 599-00-92

Получить консультацию по подбору товара можно по телефону: +380 (95) 438-89-89

Uspix © 2021

Следите за нашими скидками и участвуйте в акциях на наших страницах в социальных сетях: