ua | ru
График работы: Пн-Пт: 10:00 - 17:00
Пн-Пт: 10:00 - 17:00

При использовании масок необходимо придерживаться следующей последовательности:

  1. Очистить (промыть) лицо. Для этого мы предлагаем молочко нашего производства или любой ваш лосьон;
  2. Нанести маску на лицо и шею;
  3. Держать маску минимум 15 минут, однако, рекомендуемое время для использования маски – 40-45 минут; При первом знакомстве с продукцией рекомендуем начинать с 15 минут и постепенно увеличивать время использования.
  4. По истечении времени маску необходимо смыть теплой водой с помощью ваты или специального спонжа;
  5. Протереть лицо нашим молочком или вашим лосьоном;
  6. Нанести крем (по сезону);
  7. Маску необходимо делать каждый день, как гигиеническую процедуру;
  8. Можно использовать разные маски для решения глубоких проблем с кожей.

Результат от наших масок можно увидеть после одного-двух использований. На проблемной коже результаты видны после первой недели.

Мы рекомендуем начинать использование наших масок с Льняной Маски. Она подходит для всех типов кожи и сразу дает результат. 

натуральні інгредієнти
40% ланолінова основа

Ланолін (баранячий жир), який складає основу багатьох косметичних продуктів та фармацевтичних мазей. Для виготовлення наших масок ми використовуємо ланолін безводний. Надзвичайно широке використання ланоліну в поживних, зволожуючих, захисних, очищувальних косметичних засобах обумовлено його здатністю функціонально замінювати шкірні жири, зволожувати шкіру шляхом створення на ній захисної плівки, що не ускладнює природного випаровування вологи з її поверхні. Ланолін має пом'якшувальну дію на шкіру, усуває її лущення, швидко всмоктується і сприяє засвоєнню шкірою інших біологічно активних компонентів рецептури косметичного засобу.

натуральні інгредієнти
45% Лецитинова основа

Лецитин у складі косметичних засобів швидко поглинається шкірою і надає пом'якшувальну, зволожуючу і тонізуючу дію. Завдяки вираженим поверхнево-активним властивостям лецитин сприяє більш глибокому проникненню жирових, у тому числі біологічно активних речовин, в шкіру. Також відомо про антиоксидантні властивості лецитину. Гармонічне поєднання Лецитинової та Ланолінової основи сприяє ідеальному проникненню в шкіру натуральних компонентів наших масок.

натуральні інгредієнти
15%ЖИВЫЕ НАПОЛНИТЕЛИ

Залежно від маски яку ви обираєте, натуральні компоненти несуть в собі лікувальну та вітамінну дію. Завдяки насиченості кислотами та органічними мікроелементами натуральний компонент здатен поповнити втрачені ресурси шкіри. В наших масках ми використовуємо: фрукти, ягоди, овочі, трави та фармацевтичні мазі. Так само як нашому шлунку, шкірі потрібне харчування. Завдяки Ланоліновій та Жовтковій основі натуральний компонент здатен проникнути в шкіру і задовольнити цю потребуПо вопросу заказов связаться можно по телефону: +380 (50) 599-00-92

Получить консультацию по подбору товара можно по телефону: +380 (95) 438-89-89

Uspix © 2021

Следите за нашими скидками и участвуйте в акциях на наших страницах в социальных сетях: