Реєструйтеся та отримуйте 10% знижки на наступне та подальші  замовлення
при купівлі не рідше одного разу на 60 днів.
Безкоштовна доставка від 1200 грн
ВІДПРАВКА ЗАМОВЛЕНЬ ПОНЕДІЛОК, СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ.

Косметичні засоби Uspix, протягом 25 років, зарекомендували себе як дієвий та ефективний засіб в роботі професійного косметолога. Саме поєднання професійного догляду косметолога з самостійним домашнім доглядом дозволяє клієнтам отримати максимальний результат.

Основну лінію продукції Uspix складають косметичні маски на натуральних інгредієнтах, таких як: ланолін, яєчні жовтки, спермацет китовий, масло какао, гіалуронова кислота та інші натуральні компоненти. Натуральні маски Uspix не тільки надають необхідний догляд за шкірою, але і дають оздоровлюючий ефект, так як основи масок – це фармацевтичні продукти. Також лінійку косметичних засобів Uspix доповнюють засоби для вмивання та креми.

До складу косметичних засобів Uspix не входять ефірні масла, парфумовані добавки, косметичні віддушки. Наші продукти є гіпоалергенними, за виключенням наявності у клієнтів алергії саме на натуральні продукти (напр. жовток, трави, ягоди). Косметичні засоби Uspix чудово поєднуються з використанням інших косметичних засобів, направлених на вирішення різноманітних шкірних проблем, не вступаючи в реакцію з ними. Їх використання можливе у всі пори року.

Косметичні засоби Uspix допомагають вирішити такі дерматологічні проблеми як: Акне, розацеа, себорея, дерматити контактні, демодекоз, купероз, алергічні захворювання шкіри та інші проблеми шкіри.

Технологія виготовлення косметичних засобів Uspix є запатентованою, а продукт відповідає державним стандартам якості: ТУ У 20.4-2375314561-001:2019.

Косметологів, зацікавлених у використанні косметичних засобів Uspix в своїй роботі, просимо звертатися за додатковою інформацією: info@uspix.ua

Косметологам
Для обратной связи пишите нам на почту info@uspix.ua
или воспользуйтесь формой ниже:

Запис до косметолога