Реєструйтеся та отримуйте 10% знижки на наступне та подальші  замовлення
при купівлі не рідше одного разу на 60 днів.
Безкоштовна доставка від 1200 грн
ВІДПРАВКА ЗАМОВЛЕНЬ ПОНЕДІЛОК, СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ.

Uspix (укр. Успіх) – це український бренд, який пропонує живу косметику ручної роботи. Заснований у 2014 році Петрусь Наталією Федорівною.

Косметичні засоби Uspix виготовляються засновницею бренда, біохіміком за фахом. В основі цих продуктів – аптекарська рецептура, яка існує вже більше 100 років і зараз адаптована під роботу з новими технологіями.

Застосовувавши на практиці унікальну рецептуру в своєму косметологічному кабінеті протягом 25 років, косметологом були отримані колосальні результати і доведена ефективність. Особливо гарно косметична лінійка зарекомендувала себе у роботі з проблемною шкірою.

Народження бренду Uspix – це бажання поділитись з якомога більшою кількістю людей дієвими і доступними косметичними засобами, які перевірені часом, практикою і сміливо конкурують з сучасними косметологічними розробками.

Власник бренду Петрусь Наталя Федорівна

Використовуючи косметичні засоби нашого бренду, Ви зможете отримати результат, який не поступається ефекту від ін'єкцій. Основний секрет – це регулярний щоденний догляд.

Сьогодні Uspix – це простір, в якому поєднується інтернет-магазин, косметологічний кабінет закритого типу та лабораторія з виготовлення продукції. Окрім цього, ми зараз розвиваємо лінію офлайн магазинів, щоб якомога більше людей змогли познайомитись і побачити результат від наших засобів.

Ми культивуємо ввести в життя процедуру, яка є невід’ємною частиною щоденної гігієни. Ми прагнемо відновити статус масок, як гігієнічного засобу на рівні з душем та чисткою зубів.

Основну лінію продукції Uspix складають косметичні маски з живими наповнювачами.

Живі маски Uspix не тільки надають необхідний догляд за шкірою, але і несуть оздоровлюючий ефект, так як основи масок – це фармацевтичні продукти. 

До складу засобів Uspix не входять ефірні масла, парфумовані добавки, косметичні віддушки. Маски мають запах натуральних наповнювачів та фармацевтичних мазей. Запевняємо Вас в тому, що ефект від користування ними замінить відсутність звичних косметичних ароматів.

Ми хочемо допомогти жінці зрозуміти, що доглядати за собою можливо при будь-якому розмірі гаманця, так як косметичні засоби Uspix мають дуже доступну цінову політику.

ТОВАРИ МАЮТЬ ВІДПОВІДНІ ДЕРЖАВНІ СТАНДАРТИ ЯКОСТІ

ТУ У 20.4-2375314561-001:2019

Запис до косметолога