Реєструйтеся та отримуйте 10% знижки на наступне та подальші  замовлення
при купівлі не рідше одного разу на 60 днів.
Безкоштовна доставка від 1200 грн
ВІДПРАВКА ЗАМОВЛЕНЬ ПОНЕДІЛОК, СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ.

Згiдно iз Законом України "Про захист прав споживачів" №1023-XII от 12.05.1991, парфумерно-косметичні товари входять до переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну. У документі зазначено: "Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольняє його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний ним за призначенням".

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.1994 прав споживачів, парфумерно-косметичні вироби поверненню не підлягають.

Заміна бракованого товару

При виявленні не відповідної якості товару, ми обов'язково обміняємо його на товар належної якості.
Претензії до якості та заміна товару приймаються не пізніше наступного робочого дня з моменту отримання та перевірки Вами товару.
Повернення грошових коштів відбувається на наступний робочий день на вказаний рахунок. Транспортні витрати за повернення або обмін товару, відбувається за наш рахунок. 
Для повернення або обміну товару, необхідно надіслати фото товара на вказаний телефоном  +380 (50) 599-00-92.
Для обміну бракованого товару звертайтесь, будь ласка, за адресою info@uspix.ua або за телефоном  +380 (50) 599-00-92 (з 10:00 до 17:00 з понеділка по п’ятницю), наш менеджер вирішить вашу проблему в найкоротші терміни.

Запис до косметолога