Реєструйтеся та отримуйте 10% знижки на наступне та подальші  замовлення
при купівлі не рідше одного разу на 60 днів.
Безкоштовна доставка від 1200 грн
ВІДПРАВКА ЗАМОВЛЕНЬ ПОНЕДІЛОК, СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ.

Косметологічний кабінет — це ще один напрямок бренду Uspix. Через роботу косметологічного кабінету ми хочемо підсилити Ваш домашній догляд і підібрати процедури, які допоможуть  отримати бажаний результат. Проблемна шкіра з висипаннями, вікові питання пружності та зморшок чи регулярний гігієнічний догляд — ми радо допоможемо з будь-яким питанням.

Наш кабінет — це ті процедури і засоби, які відібрала засновниця Петрусь Наталія Федорівна за 25 років роботи косметологом. Все, що Ви бачите в переліку процедур (натисніть знизу кнопку “Записатись до косметолога”) - це те, що зарекомендувало себе найкраще і уже 5,10 і навіть 20 років допомагає жінкам бачити результати і робить їх постійними клієнтами.

Запорука того, що шкіра буде виглядати так як Ви хочете — це регулярний і правильно підібраний догляд. Ми постарались і зробили так, щоб догляд був доступним і приємним.

Ось кілька особливостей нашого кабінету:

  • Демократичні ціни на процедури та індивідуальний підбір доглядової системи в залежності від потреби.
  • До кожної процедури ми підберемо і щедро нанесемо маску Uspix на обличчя, шию, декольте, лікті і руки.
  • Приємний бонус — 2 одиниці продукції Uspix у подарунок в косметологічному кабінеті під час кожного 10-го відвідування.

Нижче пропонуємо опис основних процедур кабінету:

  1. Чистка: в наших кабінетах виконується механічна чистка обличчя, яка очищає чорні крапочки та прищі на обличчі. В процедуру входить очищення обличчя лосьйоном Uspix, парування обличчя, механічна чистка руками, скатка (заспокоює шкіру після чистки та працює як антисептик) та одна або дві маски по потребі шкіри.
  2. Скатка: гомажування шкіри сумішшю оксиду цинку, ментолу з хлоргекседином або перекиснем водню в залежності від типу шкіри. Скатка прибирає мертві клітини шкіри та гарно звужує пори. Таким чином шкіра омолоджується, а пори стають менш схильними до забруднення. Після процедури накладається одна або дві маски в залежності від потреб шкіри. 
  3. Масаж: робиться косметологом з використання масла. По потребі в процедуру входить скатка і маска.
  4. Кисневий пілінг: рекомендується як додаткова послуга до масажу або скатки для очистки шкіри від ороговілих клітинок, що допоможе органічним оліям та маскам проникнути в глибокі шари шкіри. Має накопичувальну дію та відноситься до всесезонних пілінгів.
  5. Фітопілінг: суміш бодяги та скатки наноситься на проблемні зони спини та втирається спонжем. При запаленнях робиться один раз на тиждень. За 3-4 сеанси запалення знімається повністю або максимально зменшується.
  6. Мигдальний пілінг: чудово знімає запальні процеси та зволожує шкіру. Рекомендується робити один раз на місяць. Перший тиждень після пілінгу рекомендуємо щоденно використовувати наші маски для підсилення ефекту.

Шановні клієнти, у разі зміни Ваших планів просимо повідомляти про скасування запису за добу. Дякуємо!

Телефон для консультацій: Провідний Косметолог Петрусь Наталія Федорівна (095) 438 89 89; Косметолог Анна (066) -378-92-67.

Під час візиту кабінету ви можете запросити ведучого косметолога Uspix для консультації.

1
Чистка
500 грн
2
Массаж
400 грн
3
Скатка (суха чистка)
350 грн
4
Фітопілінг спини
200 грн
5
Мигдальний пілінг
400 грн

Запис до косметолога

Запис до косметолога